HAKKIMIZDA

Mikado İstanbul; eğitimin insan yaşamının her alanında kilit bir öneme sahip olduğunu bilen bir vizyonla 2017 yılında kuruldu. Eğitim alanında doğru bir rehberlik ile, deneyim ve ileri görüşlülüğün belirleyici olduğu prensibini benimseyen Mikado İstanbul; üzerinde uzun süre titizlikle çalışılmış projeleriyle eğitim danışmanlığı alanında en iyi hizmeti vermeyi hedef edinmiştir.

Ekip olmanın önemine inanan Mikado İstanbul, deneyimlerden yola çıkarak sunduğu çözüm ve hizmetlerle, öngörülemez hayat koşullarının eğitim alanında ortaya çıkarabileceği problemleri en aza indirmeyi amaçlar.

Eğitim alanının; emek, özveri ve disiplinin yanı sıra iyi niyet, samimiyet ve etiğin ışığıyla aydınlanması gerekliliğine inanan Mikado İstanbul ailesi için, akademik başarı ve kültürel birikim içinde bulunduğumuz dünyayı kavrama yolunda öneme sahip temel yapı taşlarındandır.

Mikado İstanbul; yurt dışı eğitim danışmanlığı çerçevesindeki hizmetlerini ve uluslararası alanda tanınmış ve güvenilir yabancı kuruluşlarla gerçekleştirdiği işbirliklerini Mikado Yönetim Eğitim Danışmanlığı Ltd. Şti. adıyla yürütmektedir. Fransızca dili programları ise Türkiye Cumhuriyeti Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı Özel Kadıköy Fransızca Öğrenme ve Geliştirme Yabancı Dil Kursu resmi unvanıyla gerçekleştirilmektedir. 

Sizi, Mikado İstanbul ailesinin üyeleriyle tanışmaya ve başarıyı paylaşmaya davet ediyoruz.