7-12 YAŞ ÇOCUKLAR İÇİN

Hem severek hem de eğlenerek yabancı dil öğrenmek mümkün! 

Mikado İstanbul'un 7-12 yaş çocuklara yönelik dil programı sayesinde; Fransızca, İngilizce ya da her iki dil için de çocuklarınıza yetkinlik kazandırabilirsiniz.

Programlarımıza kayıt yaptırmadan önce, bize 0530 765 90 05 ya da info@mikadoistanbul.com aracılığıyla ulaşarak kişiye özel ücretsiz deneme dersiniz için randevu talep edebilirsiniz.

mi'nis 7-12 Yaş Dil Programı

Araçlar

mi'nis 7-12 Yaş Dil Programı boyunca yararlanılan materyaller (defter, kitap, alıştırma, ithal kutu oyunları, yaratıcı setler, teknolojik yazılımlar, vb.) Mikado İstanbul tarafından temin edilmektedir.

 

Bunun dışında; öğrencilerimize Goûter/Tea Time süresince sunduğumuz bütün ikramlarda organik ve işlenmemiş ürünlere yönelerek olası hassasiyetleri (alerjiler, gluten/laktoz intoleransı, vb.) minimize etmeye çalışıyor ve miniklerin her şeyden önce sağlıklarına önem veriyoruz. 

Detaylar

mi'nis 7-12 Yaş Dil Programı çerçevesinde; Fransızca, İngilizce ya da hem Fransızca hem de İngilizce eğitimi verilir.

  • Program aylık dört seanstan oluşur. Seans süresi, talebinize bağlı olarak, 60 ya da 90 dakikadır. 

  • Programımız; yalnızca Galatasaray Lisesi, Özel Saint Joseph Fransız Lisesi, Boğaziçi Üniversitesi, Galatasaray Üniversitesi ve Koç Üniversitesi mezunu, pedagojik ve akademik yetkinliğe sahip, dinamik ve deneyimli eğitmen kadromuzca yürütülmektedir. 

  • Yabancı dil öğreniminde güvenilir kaynakların esas olduğunu bilerek başta Hachette, Clé International, Didier, Oxford, Cambridge, Pearson, Clairefontaine, Lego olmak üzere dünyanın önde gelen markalarını tercih ediyoruz. 

Yöntem ve Amaçlar

Çocukların 7-12 yaşları arasında sahip oldukları motor kabiliyetler göz önüne alınarak ve çağdaş yabancı dil müfredatı takip edilerek pedagojik uzmanlarca hazırlanmış programımız; geleneksel ya da klasik olarak adlandırabileceğimiz öğrenme yöntemleriyle sınırlı kalmaz,  ampirik (deneyime dayanan) beceri edinimini temel alır.

 

Bu bağlamda; mi'nis 7-12 Yaş Dil Programı, çocukların sosyalleşebilme, insiyatif alabilme, takım çalışmasının bir parçası olabilme, hata yapabilme ve hatalarından ders çıkarabilme olanağı bulurken yabancı dil öğrenmesini amaç edinmiştir. Program bitiminde öğrenciler, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı katılım ve başarı sertifikası almaya hak kazanırlar.