Okul Destek Programları

Mikado İstanbul ailesi olarak eğitim ve öğretim yılı boyunca yararlanabileceğiniz düzenli ve düzensiz programlar sunuyoruz.
Frankofon okullar başta olmak üzere; her yaştan ve her sınıftan öğrenciye yardımcı olabilmek adına öğrenci odaklı bir sistem izliyor, ihtiyaç ve taleplerinize yönelik destek sağlıyoruz. 
Programlarımıza kayıt yaptırmadan önce, bize 0530 765 90 05 ya da info@mikadoistanbul.com aracılığıyla ulaşarak kişiye özel ücretsiz deneme dersiniz için randevu talep edebilirsiniz.

Saint Joseph Fransız Lisesi, Saint Benoît Fransız Lisesi, Sainte Pulchérie Fransız Lisesi, Saint Michel Fransız Lisesi, Notre-Dame De Sion Fransız Lisesi ve Galatasaray Lisesi başta olmak üzere bütün liseler

Program Detayları

Düzenli ve düzensiz programlarımız çerçevesinde; Fransızca, İngilizce, Türk Dili ve Edebiyatı, Matematik, Fizik, Kimya ve Biyoloji branşlarından destek talep edebilirsiniz. 

Lise öğrencileri için okul destek programlarımız bireysel seans ya da grup seansı olarak gerçekleştirilmektedir.

Seans süresi 90 dakikadır.

Küçük Prens Ortaokulu, Yeni Nesil 2000 Ortaokulu, Neslin Değişen Sesi Ortaokulu, Canada Ortaokulu, Pierre Loti Ortaokulu ve Galatasaray Ortaokulu başta olmak üzere bütün ortaokullar

Program Detayları

Düzenli ve düzensiz programlarımız çerçevesinde; Fransızca, İngilizce, Türkçe, Matematik ve Fen Bilimleri branşlarından destek talep edebilirsiniz. 

Ortaokul öğrencileri için okul destek programlarımız bireysel seans ya da grup seansı olarak gerçekleştirilmektedir.

Seans süresi 90 dakikadır.

Küçük Prens İlkokulu, Yeni Nesil 2000 İlkokulu, Neslin Değişen Sesi İlkokulu, Pierre Loti İlkokulu, Canada İlkokulu ve Galatasaray İlkokulu başta olmak üzere bütün ilkokullar

Program Detayları

Düzenli ve düzensiz programlarımız çerçevesinde; Fransızca, İngilizce, Türkçe, Matematik ve Fen Bilimleri branşlarından destek talep edebilirsiniz. 

İlkokul öğrencileri için okul destek programlarımız bireysel seans ya da grup seansı olarak gerçekleştirilmektedir.

Seans süresi, talep ve/veya ihtiyacınıza yönelik olarak, 60 ya da 90 dakika olarak belirlenmektedir.